עיצוב גינות

יש לכם שטח נהדר בחוץ, מתפוצץ מפוטנציאל, אבל אין לכם מושג מה לעשות איתו.

יש לכם רעיונות כלליים, אתם יודעים מה אתם אוהבים, אבל מכאן ועד ביצוע, אתם קצת חסרי אונים. עזבו את התסכולים. בחברת תומר גן תקבלו שירות ממומחים מקצועיים ממדרגה ראשונה, שתחום עיצוב גינות הוא הלחם והמים שלהם. אז במקום לשבור את הראש הזמינו אליכם איש מקצוע נלהב ומנוסה, התקשרו עכשיו ל- 050-577-5146 ושבו ביחד לבנות את גינת חלומותיכם שתהווה את מקום המפלט האידיאלי עבורכם ועבור המשפחה והאורחים, לשעות של הנאה וחיבור עם החוץ המלבלב. ממש בקרוב תוכלו לשבת על רהיטי גן חדשים הממוקמים על דקים לגינה במגוון עיצובים מפנקים.

 1

מה האופציות שלכם בעיצוב גינה?

אתם אולי לא מודעים לכך, אבל יש כל כך הרבה אפשרויות היום, כאשר מעצבים את הגינה המושלמת עבורכם. בין אם עיצוב גינות בחצר או עיצוב גינות גג לדוגמא, אתם יכולים להיות יצירתיים ולשחק עם מגוון ענק של אפשרויות, אביזרים, צמחים וצבעים. חישבו על כמה שילובים אפשר לעשות בין שיחים, פרחים ועצים למשל. המשחק עם מרקמים, צורות וצבעים הוא אינסופי. אתם יכולים לסמוך על מעצב גינות מקצועי שיידע לכוון אתכם ויחד אתכם להגיע לנוסחת העיצוב שמתאימה במיוחד עבורכם. גם אביזרי נוי לגינה הם עולם ומלואו, כפי שמיד נספר.

 

הטבע ביד היוצר - אצלכם בחצר

זכרו שהיום אפשר ליצור כמעט כל דבר בו חושקים, ואפילו דשא סינטטי נראה היום נפלא וטבעי, לא פחות ואולי לפעמים יותר, מדשא רגיל.
וישנן עוד כל כך הרבה אפשרויות... למשל: אם יש משהו ששובה
את הלב של רובינו זה מפל מים מפכפך. אז החדשות הטובות הן, שכבר לא צריך לבקר בגנים הבהאיים כדי ליהנות משכשוך עליז של מים וליהנות מיופיים של מאגרי מים מטופחים. כיום בכל גינה ביתית, אפשר להקים מגוון של מתקני מים יפים בעלי מראה טבעי, המשתלבים נפלא עם הצמחים שבחרתם לגינה. אכן כן, אגם קטן עם דגים שוחים, ומפלים, נמצא היום גם בהישג ידכם.

 

למה לשים לב כשבוחרים מעצב לגינה שלכם?

ראשית כל, ניסיון עשיר הוא למעשה מה שמבדיל בין מעצב גינות אחד למשנהו. מעצב שהתנסה בכל מיני סוגים של גינות במהלך שנות עבודתו, וצבר ניסיון רב בהתמודדות עם סוגים רבים של אתגרים טכניים או אחרים, כנראה יהיה הרבה יותר מקצועי, ועל כן שווה לבדוק את הרקע של האדם אשר את שירותיו אתם רוצים לשכור. כמו כן, בדקו שהחומרים בהם נעשה שימוש בסופו של דבר הם איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה ולאנשים. אל תשכחו שבסופו של דבר, זוהי הגינה שלכם, ואתם אלו שתשבו ותיהנו ממנה. ועל כן, שימו לב שהמעצב אותו בחרתם יהיה קשוב לכם, ממש באותה מידה שהוא מביא רעיונות משל עצמו. השילוב של הידע שלו עם הטעם שלכם ייצור בסופו של דבר את התוצאה הטובה ביותר עבורכם באופן אישי, ועל כן שיתוף הפעולה הוא הכרחי.